Konstrukcje stalowe

Nasza oferta

Produkowane przez nas konstrukcje stalowe są trwałe, wykonywane dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Wykorzystujemy najlepsze, sprawdzone materiały, a nasi pracownicy doskonale wiedzą jak wykonać i zamontować całą konstrukcję, zapewniając przy tym jej wytrzymałość. W tworzeniu konstrukcji stalowych liczą się bowiem 2 aspekty – jakość tworzywa oraz doświadczenie i zdolności pracowników. Gwarantujemy połączenie obu tych cech, a więc zadowolenie naszych klientów na każdym etapie usług budowlanych

Do montażu konstrukcji stalowych należą między innymi hale produkcyjne, hale magazynowe czy rozbudowane centra logistyczne. Pracę zawsze rozpoczynamy od rozmowy z klientem i szczegółowego omówienia wszystkich kwestii. Na tej podstawie projektujemy cały szkielet, uwzględniając przy tym oczekiwania klienta. Nasi pracownicy służą radą i pomocą na każdym etapie usług. Dokładnie montujemy elementy nośne i profile wzmacniające, dbając o precyzyjne wykończenie konstrukcji stalowej. Co jeszcze możemy zagwarantować?:

  • zespół doświadczonych projektantów konstrukcji stalowych i pracowników budowy
  • krótki czas realizacji
  • projekty wykonywane w całym kraju
  • dedykowane rozwiązania z optymalizacją kosztów

W ciągu ostatnich lat wykonaliśmy wiele budynków i budowli o stalowej konstrukcji, ze zdjęciami których można zapoznać się na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą podanego adresu e-mail.

F.U.H. ZDONBUD S.C. Kazimierz Nosek, Stanisław Wojtas
Kontakt

Zdonia 78, 32-840 Zakliczyn

Info

NIP: 869-15-88-619

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.