Hale Przemysłowe

Nasza oferta

Nasza firma ZDONBUD od wielu lat zajmuje się budowaniem hal przemysłowych dla wielu różnych gałęzi przemysłu produkcyjnego. Posiadamy niezbędną wiedzę i ogrom doświadczenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrozumieć potrzeby naszych klientów. Stawiamy na nowoczesność, funkcjonalność i bezpieczeństwo hal przemysłowych, oferując coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji – zrozumienie. Już na samym początku prac poznajemy specyfikę branży, w której funkcjonuje działalność klienta – rzeczowa rozmowa umożliwia wykonanie hal przemysłowych spełniających oczekiwania nawet wyjątkowo rygorystycznych osób.

Hale przemysłowe są na ogół bardziej wymagające od hal magazynowych, ponieważ pojawia się konieczność montażu dodatkowych elementów, w tym suwnic pomostowych, żurawi warsztatowych czy wyciągarek. Generuje to dodatkowe obciążenia statyczne i dynamiczne na konstrukcję nośną hali. Przystępując do realizacji projektu bierzemy pod uwagę wszystkie tego typu aspekty, uwzględniając także wymagania przeciwpożarowe. Dzięki temu nasze hale przemysłowe są bezpieczne dla pracowników i wszystkich osób w nich przebywających. 

Dobrze wykonana hala przemysłowa umożliwia lepiej zorganizowaną, płynną pracę na etapie produkcji, magazynowania i dystrybucji. Będzie idealnym miejscem pracy bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz.

F.U.H. ZDONBUD S.C. Kazimierz Nosek, Stanisław Wojtas
Kontakt

Zdonia 78, 32-840 Zakliczyn

Info

NIP: 869-15-88-619

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.