Pozostałe usługi

Nasza oferta

Firma budowlana ZDONBUD oferuje usługi budowlane na najwyższym poziomie. Nasze zaangażowanie w każdy projekt, dokładność i terminowość sprawiły, że znajdujemy się wśród liderów tej branży. Jesteśmy znani przede wszystkim z wykonywania hal produkcyjnych, magazynowych oraz handlowych, a także budowy budynków usługowo-handlowych. Zapewniamy komfortowe i bezpieczne miejsce pracy dla przyszłych pracowników. W ramach naszych usług oferujemy sprawny montaż konstrukcji stalowych.

Posiadamy najnowsze sprzęty umożliwiające pracę w każdym warunkach. Dzięki temu bez problemu podejmujemy się prac ziemnych koparkami i koparko-ładowarkami, które są niezbędne m.in. przy wykopach budowlanych, niwelacji terenu czy zagęszczaniu gruntu. To maszyny niezbędne również przy drobniejszych projektach, np. wykopach pod oczka wodne, baseny i stawy. Przy wszelkich pracach budowlanych często bywa konieczny transport kruszywa i materiałów sypkich. Posiadamy samochody typu kiper, znane ze swojej ładowności i stabilności. Dzięki temu klient nie musi martwić się żadnym etapem prac – wszystko pozostaje na naszej głowie.

Zajmujemy się pełnym zarządzaniem realizacją projektu, czyli tzw. realizacją pod klucz. Klient otrzymuje budynek gotowy do zamieszkania lub pracy, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wiemy, jak ważna jest przestrzeń wokół budynków i budowli – układamy kostkę brukową oraz wykonujemy wszelkie inne prace brukarskie. Nasi pracownicy posiadają wieloletnią praktykę w świadczeniu takich usług – wszystkie czynności dobierane są do oczekiwań klienta oraz rodzaju i ukształtowania terenu, gwarantując trwałość i estetykę wykonania. 

W naszej ofercie znajdą Państwo szybki i dokładny pomiar płytą dynamiczną TERRATEST 5000. To niezbędna czynność wykorzystywana do oceny nośności i kontroli jakości zagęszczenia podłoża gruntowego. Dodatkowo zajmujemy się konstrukcjami spawanymi i montażem membran dachowych. Stworzymy dla Państwa wymarzone domki jednorodzinne, bliźniacze oraz inne budynki mieszkalne, które zapewnią komfort użytkowania przez wiele długich lat.

F.U.H. ZDONBUD S.C. Kazimierz Nosek, Stanisław Wojtas
Kontakt

Zdonia 78, 32-840 Zakliczyn

Info

NIP: 869-15-88-619

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.