Obudowa z płyt

Nasza oferta

Rozwój interesów przedsiębiorstwa oraz rozrost firmy skłaniają do zakupu nowych maszyn lub wybudowania kolejnych hal produkcyjnych. Nie należy w tym wszystkim zapominać o odpowiednim zabezpieczeniu budynków i budowli za pomocą solidnych, wytrzymałych materiałów. W ofercie naszej firmy budowlanej ZDONBUD znajduje się obudowa z płyt warstwowych, będąca dla klienta gwarancją udanej inwestycji, która z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Płyty warstwowe są doskonałym przykładem materiału kompozytowego, wyprodukowanego z co najmniej dwóch różnych składników. W połączeniu ze sobą tworzą one trwałą, wytrzymałą i stabilną całość. Zastosowanie płyt warstwowych umożliwia szybki montaż całej konstrukcji. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zabezpieczyć budynek lub budowlę, zapewnić mu dobrą izolację od warunków atmosferycznych oraz ochronić pracowników przed niepożądanymi dźwiękami z zewnątrz. Istnieje możliwość montażu obudowy z płyt warstwowych w wybranych przez klienta miejscach. Obudowa z płyt warstwowych posiada wiele zalet:

  • zapewnia krótszy czas budowy obiektu, wcześniejsze jego oddanie klientowi, a więc szybszy zwrot z nakładów inwestycji
  • umożliwia dobór materiałów, z których wykonano płyty warstwowe, do potrzeb klienta
  • jest łatwa i tania w konserwacji oraz eksploatacji
  • zapewnia pożądane efekty wizualne

Mamy wieloletnie doświadczenie w montowaniu obudowy z płyt warstwowych. Dobrze wiemy, że najważniejszym elementem płyt jest ich rdzeń, dlatego zawsze staramy się dobrać tworzywo indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług, które świadczymy na terenie całej Polski.

F.U.H. ZDONBUD S.C. Kazimierz Nosek, Stanisław Wojtas
Kontakt

Zdonia 78, 32-840 Zakliczyn

Info

NIP: 869-15-88-619

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.